FAQ

Najczęściej zadawane pytania

O marce

Tak, GAU to w 100% polska marka założona w 2013 roku, która od swych początków stara się odpowiadać na potrzeby aktywnych Kobiet.

Wszystkie nasze ubrania projektujemy i szyjemy w naszej pracowni krawieckiej w Warszawie.

Tak, ubrania GAU uszyte są z materiałów dzianych w Polsce z certyfikowanej ekologicznej bawełny. Nasze materiały posiadają certyfikat GOTS oraz Oeko-Tex Standard 100.

Zapisując się do newslettera GAU otrzymujesz możliwość otrzymywania najświeższych wiadomości na temat marki. W pierwszej kolejności na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z prośbą o jego potwierdzenie, gdy już to zrobisz otrzymasz wiadomość powitalną.

Pamiętaj aby sprawdzić także folder SPAM w swojej skrzynce, ponieważ czasem bywa tak, że właśnie tam trafiają wiadomości.

Dostawa i Realizacja

W obrębie działalności GAU zupełnie zrezygnowaliśmy z użycia plastiku, dlatego nasze ubrania pakujemy w półpergamin oraz kartonik z papierową etykietą z adresem. Ponadto możesz wybrać wysyłkę ‘less-waste’, którą zapakujemy w kartonik z odzysku.

Wszystkie nasze zamówienia wysyłamy na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost. Przesyłki zagraniczne wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Na terenie Polski:

– 17zł Paczkomat InPost

– 18zł Kurier InPost

– 0zł Zamówienia powyżej 1000zł wysyłamy do Ciebie za darmo

Poza granicami Polski (zależnie od wagi):

– od 35zł Europa

– od 70zł Australia i Oceania

– od 40zł Reszta Świata.

Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać tak szybko, jak tylko jest to możliwe, najczęściej w 3 do 5 dni roboczych. Ponieważ jednak nasze ubrania szyjemy w naszej pracowni krawieckiej w Warszawie i nie gromadzimy dużych zapasów, to w wyjątkowych sytuacjach maksymalny czas realizacji może się przedłużyć do 7 dni roboczych.

Swoje zamówienie możesz opłacić korzystając z szybkich płatności PayU lub środkami ze swojego konta PayPal.

Wymiany i Zwroty

Tak, możesz wymienić zamówioną rzecz na inny rozmiar, kolor lub coś zupełnie innego. Masz na to 14 dni od otrzymania zamówienia. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Wymiany i Zwroty.

Tak, możesz dokonać zwrotu zamówienia w części lub całości. Masz na to 14 dni od otrzymania zamówienia. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Wymiany i Zwroty.

Kontakt
Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, postaramy się na nie odpowiedzieć mailowo lub telefonicznie.